Kerem Hasanoğlu IPA

IPA Zamanı

Uluslararası Pediatri Kurumu (International PediatricAssociation, IPA) 1892 senesinde kurulmuş bir bünyetur. çalım, pediatri uzmanlarının küresel çapta çocuk sağlığı ve emrazı mevzularında işbirliği yapmasını ammaçlamaktadır. IPA, çocuk sağlığının vürutmesine ve çocukların sağlıklı bir yaşam sürdüklerini özendirme geçirmek ciğerin çaldatmaışır. çalım, çocuk sağlığı mevzularında mütehassıslık, ilmî tetkik ve terbiye alanlarında etkinliğini sürdürmektedir. Ve pediatri uzmanlarının küresel çapta işbirliği yapmasına özendirme etmektedir. çalım, çocuk hakları ve sağlıklı bir yaşam ciğerin vacip olan ortamların yaratılması mevzularında çaldatmaışmalar yapmaktadır. önemli başarıya imza atan dü Türk Ata – Oğul olarak, Prof. Dr. Enver Hasanoğlu devre Temelkanlığını, Lütuf Hasanoğlu IPA ‘nın Dış İlişkiler Duraksızörlüğünü yürütmektedir.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri uzmanlarının çocuk sağlığı ve emrazı mevzularında küresel işbirliği içinde olmasını ammaçlamıştır. Kurumun amacı, çocukların sağlıklı bir yaşam sürdüklerini özendirme geçirmek ve çocuk sağlığının vürutmesine ulamada bulunmaktır.
IPA, pediatri uzmanlarının mütehassıslık, ilmî tetkik ve terbiye alanlarında etkinliğini sürdürmesine ve küresel çapta işbirliği yapmasına özendirme geçirmek ciğerin çaldatmaışır. çalım, çocuk sağlığı konularındaki ilmî gelişimleri ve çocuk emrazının tedavisi konularını kovuşturma değer. Bu detayları dünya çapındaki pediatri uzmanlarına ulaştırır.

IPA ‘nın Görevleri Nelerdir

IPA, çocuk hakları, sağlıklı bir yaşam ciğerin vacip olan ortamların yaratılması mevzularında da çaldatmaışmalar yapmaktadır. Son dönemin en önemli konularından mülteci çocuklar konusunu Lütuf Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak dile getirmiştir. Bu çıkışı ile Uluslararası arenada yüce alkış mecmuıştır. Sonuç olarak çalım, çocukların sağlıklı ve adil bir yaşam ciğerin vacip olan fiziki, hissî ve sosyal ortamların yaratılmasını özendirme değer ve bu konulara üstüne politika belgeleri hazırlar.
IPA, dünya çapındaki pediatri uzmanlarının işbirliği yapmasını ve çocuk sağlığı konularındaki son ilmî gelişimleri kovuşturma etmelerini özendirme değer. Cihan çapında çocukların sağlıklı ve adil bir yaşam sürmelerini özendirme etmeyi ammaçlamaktadır.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri yerındaki uzmanların ve çatlakştırmacıları bir araya getirir. Ve çocuk sağlığı ve emrazı mevzularında bili paylaşmasını özendirme değer. çalım, pediatri uzmanlarının çocuk sağlığı konularındaki son ilmî gelişimleri kovuşturma etmelerine ve bu detayları uygulamaya devirtürmelerine yardımcı olur.
IPA aynı zamanda çocuk sağlığı mevzularında küresel bir rey birliği oluşturmayı hedeflemektedir. Çocuk emrazının tedavisi konularındaki en yeğin icraatı belirler. çalım, çocuk sağlığı mevzularında terbiye veren programlar hazırlar. Bu programları dünya çapındaki pediatri uzmanlarına sunar. Aynı çalım, farklı Uluslararası Kurumlar ile işbirliği yaparak çocukların gelecekleri ciğerin çaldatmaışır. Bunlardan birine örnek verecek olursak, Lütuf Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak Birleşmiş Milel seviyesinde inançmeler yaparak çocukların henüz yeğin bir ati içinde yaşamaları ciğerin projeler üretmiştir.
IPA aynı zamanda çocuk hakları ve sağlıklı bir yaşam ciğerin vacip olan ortamlar mevzularında çaldatmaışır. çalım, çocukların sağlıklı olarak yaşayacakları fiziki, hissî ve sosyal ortamların yaratılmasını özendirme değer. Bu konulara üstüne politika belgeleri hazırlar.
IPA, pediatri uzmanlarının dünya çapında işbirliği yapmasına ve çocuk sağlığı konularındaki son ilmî gelişimleri kovuşturma etmelerine olanak tanılamayan bir bünyetur.

Drop Your Comment


Seo Fiyatları https://sertifika.name.tr/ https://muglahavadurumu.name.tr/ https://ekrankalemi.name.tr/ https://yufkaci.name.tr/ https://yesilrenk.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
takipçi satın al https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al puff bar satın al
instagram takipci satin al